حوزه های فعالیت


مرکز نوآوری و شتابدهی بوم باوری در حوزه های ذیل خدمت رسانی می کند
کارگزاری آموزش

این مرکز در مسیر ارتقاء استارتاپ ها دوره های آموزشی برگزار می کند و همچنین برخی خدمات سازمانی را به شرکت ها ارائه می دهد

شبکه تعاملی زنجیره ارزش هم افزایی (سامانه هم افزایی)

مرکز بوم باوری یک سامانه نمایشگاهی و فروشگاهی راه اندازی کرده است که شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها می توانند محصولات خود را در این سامانه عرضه کنند. در آینده اطلاعات زیست بوم های صنعتی به این سامانه اضافه خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی بومی سازی

پایگاه خبری تحلیلی بومی سازی مدتی است که فعالیت خود را در حوزه خبری و پژوهشی آغاز کرده است. شرکت ها با ثبت درخواست، اخبار مربوط به تولیدات خود را در این وب سایت منتشر کنند.

مرکز ارتقاء هویت سازمانی و برندینگ

این مرکز در آینده نزدیک کار خود را آغاز خواهد کرد و در زمینه برندیگ به شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها خدمات رسانی خواهد کرد.

مرکز چند رسانه ای و تلویزیونی بوم نما

این مرکز در حال مذاکره برای اخذ اولین مجوز برنامه تلویزیونی است که امیدواریم در آینده نزدیک این برنامه تهیه و از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در راستای ارتقاء فرهنگ بومی سازی پخش گردد.

کارگذاری رویدادها و مسابقات

ما در صدد هستیم جهت بهم رسانی رویدادهایی برگزار کنیم. همچنین مسابقاتی برای تشویق هر چه بیشتر بومی سازی در عرصه صنعتی جزء برنامه های آتی شتابدهی بوم باوری است.

توانمندسازی و تسهیل گری بازرگانی

امید است با ارائه مشاوره تخصصی توسط منتورهای شتابدهی بوم باوری استارتاپ ها بتوانند در زمینه صادرات و تقویت فروش خود موفق عمل کنند.

خدمات اداری (سامانه هم گرا)

ما با راه اندازی سامانه هم گرا برنامه های اتوماسیون، مدیریت پروژه و مدیریت اسناد را در اختیار شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها قرار می دهیم. به علاوه فهرستی از خدمات مختلفی اداری در دست بررسی هستند تا به خدمات این سامانه اضافه گردند.

فارسی